İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİLER "İLÇE BAŞKANI DURDURAMIYOR" - Ailenizin Gazetesi
banner

İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİLER “İLÇE BAŞKANI DURDURAMIYOR”

İYİ PARTİ Kağıthane ilçe seçimlerinde yeni seçilen Başkan ve yönetim kurulu bir türlü güven veremedi. İlçe seçimlerinden sonra başlayan istifalara artık yönetim kurul üyeleri ve başkan yardımcıları da katıldı.   ..

İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİLER “İLÇE BAŞKANI DURDURAMIYOR”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İYİ PARTİ Kağıthane ilçe seçimlerinde yeni seçilen Başkan ve yönetim kurulu bir türlü güven veremedi. İlçe seçimlerinden sonra başlayan istifalara artık yönetim kurul üyeleri ve başkan yardımcıları da katıldı. 

 

İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİLER “İLÇE BAŞKANI DURDURAMIYOR”

İYİ Parti Kağıthane İlçe Başkanlığı ilçe seçimlerinde göreve gelmelerine rağmen, üyelerin güveninin sağlayamadı. Üyeler her gün birer birer istifa ederken ilçe başkanı ve yönetim bu istifaları durduramadı. İYİ PARTİ İl Başkanlığı ve Genel Merkez biz yazımızı hazırladığımız ana kadar müdahale etmediği bilgileri geldi.  Ve beklenen son geldi.  İYİ Parti Kağıthane İlçe Yönetim Kurul üyeleri de bir bir istifa ediyor.

TEMEL TAŞLAR YIKILDI 

İYİ PARTİ Kağıthane kurucularından ve Teşkilat Başkanlığı görevinde bulunan Buğra Gürler görevinden istifa etti.  Yaptığı açıklamada daha fazla yol yürüyemeyeceğine kanaat getirdiğini dile getiren Gürler, ticari işlerine daha fazla zaman ayırmak zorunda kaldığını belirterek görevinden istifa ettiğini bildirdi.

İYİ PARTİ Kağıthane temel taşlarından Yaşar Buğra Çavdar sosyal medyadan istifasını duyurdu.  Değerli arkadaşlarım dostlarım kardeşlerim Kağıthane İYİ PARTİ ‘den istifa etmiş bulunmaktayım. Benimle Gelen Herkes yarın itibariyle İSTİFA sını vermesini bekliyorum, diyerek istifaların devamının geleceği sinyalini verdi.

 

İSTANBUL GAZETEM / İYİ PARTİ – KAĞITHANE

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.