KADIKÖY YILBAŞI FESTİVALLERİ - İstanbul Gazetem
banner
Belediyeler Genel

KADIKÖY YILBAŞI FESTİVALLERİ

POTLAÇ’TAN YILBAŞI FESTİVALİ Potlaç Kadın Kooperatifi’nin Yılbaşı Festivali Kadıköy Feneryolu’ndaki Atıksız Yaşam Pazarı’nda başladı. Kadınların el emeği ürünlerini sergilediği festival 30 Aralık tarihine kadar sürecek. Kadıköy Belediyesi’nin kadınlar arasındaki dayanışma..

KADIKÖY YILBAŞI FESTİVALLERİ

POTLAÇ’TAN YILBAŞI FESTİVALİ

Potlaç Kadın Kooperatifi’nin Yılbaşı Festivali Kadıköy Feneryolu’ndaki Atıksız Yaşam Pazarı’nda başladı. Kadınların el emeği ürünlerini sergilediği festival 30 Aralık tarihine kadar sürecek.

Kadıköy Belediyesi’nin kadınlar arasındaki dayanışma ve üretim ağını güçlendirmek üzere kurduğu ve daha sonra kooperatife dönüşen kadın emeği projesi “Potlaç”ın Yılbaşı Festivali başladı. Festivalde toplam 32 stantta 250 kadın dönüşümlü olarak el emeği ürünlerini sergileyecek.

30 Aralık’a kadar sürecek ve her gün 11.00 ile 19.00 saatleri arasında açık olacak Yılbaşı Festivali’nde kadınların yılbaşına yönelik tasarladıkları keçe, ahşap, resim, seramik, takı, amigurumi, bez bebek, miyuki, kanaviçe, cam gibi bir birinden renkli hediyelik ürünler görücüye çıkıyor. Yılbaşında sevdiklerine özel hediye vermek isteyenler, bir birinden farklı seçenekleri görmek için Feneryolu’ndaki Potlaç Yılbaşı stantlarını ziyaret edebilir.

İstanbul Gazetem gazetesi 1. Bölge merkez ilçelerimizden Kadıköy ilçe haberler ve Kadıköy Belediye haberlerini yıllardır sizlere yayınlamaya devam ediyor. Artık KADIKÖY ilçemizde bulunan STK, Dernek ve Spor Kulüpleri haberlerini 2022 yenilenen İstanbul Gazetem sayfalarında bulacaksınız. Bizi takip etmeye devam edin.

Neden Mi? İstanbul Gazetem okuyan İstanbul’u okur ..! 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (1)

  1. Hüseyin diyorki:

    Tebrikler
    Kadıköy Belediyesine
    Hizmetleri için Başarılarına
    Teşekkür Ediyoruz

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL