Kadir Mısıroğlu'nu bitiren Lider Varol Kısa - İstanbul'un Gazetesi

Kadir Mısıroğlu’nu bitiren Lider Varol Kısa

Kadir Mısıroğlu ve sosyal medyada bitiren Lider Varol Kısa; neler yaptı? Varol Kısa kimdir? VKİY AİLESİ ne demek?

Kadir Mısıroğlu’nu bitiren Lider Varol Kısa
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Kadir Mısıroğlu ve sosyal medyada bitiren Lider Varol Kısa;

Atatürk düşmanlığı ile ünlenen Kadir Mısıroğlu’na rakip çıktı. Videoları binleri bulan Gazeteci Varol Kısa , sosyal medyada Lider Varol Kısa olarak fenomen oldu. Yayınladığı videolar Türkiye sınırlarını aştı ve Dünyada bir çok ülkede izlenmeye başladı.

Kendisinin kurduğu VKİY TV Youtube kanalında 500 den fazla video ile yalanları bitirdiğini iddia etti.  Başta Seyh Pir ve Stalin videoları inanılmaz ilgi gördü.  Öyle ki Atatürk düşmanlığı ile ünlenmek isteyen kanallar şikayet etti . Kadir Mısıroğlu‘nu bitiren Lider Varol Kısa’ nın  tam 3 defa kanalı kapatıldı.

Şimdi yeni kanalı VKİY TV ‘de akşamları 22:00 da canlı yayın yaparken , shorts videoları ile gençlere ulaşıyor.

Türkiye Cumhuriyeti bir bütündür, asla bölünemez.  Türk milleti Kürt, Çerkez, Laz ve Türk diye ayrılamaz kardeştir.  Dinler özgür yaşanır baskı yapılamaz, ilkeleriyle yola çıkan Lider Varol Kısa.

Kuvayi Milliye ruhunun geri gelmesini ve kimsenin bir birini ötekileştirmemesini istiyor.

Aynı zamanda burası artık Osmanlı değil , Türkiye Cumhuriyeti; Tarihimize sahip çıkalım fakat yeni tarihimizi koruyalım felsefesini yaymaya çalışan Lider Varol Kısa.

Atatürk sevdasını “Kırmızı çizgim” diyerek net bir şekilde ortaya koymaktadır.

VAROL KISA İLE İSTİKLAL YOLU 

2015 Yılında Aralık ayının 7. günü kurulan sosyal medya hareketidir. Atatürk sevdalılarını bir araya getirerek sosyal medya üzerinden, Atatürk ilkelerini inkılap ve devrimlerini anlatan kanal, aynı zamanda Türkiye gündemini analiz ettikleri canlı yayınlarla 22:00 da buluşuyorlar.

Atatürk’ün tarihe ışık tutan NUTUK Kitabını her akşam izleyicilerine okuyan Lider Varol kısa aynı zamanda Kemalist Lider olarak ta biliniyor.

Fesin Altındaki Gerçekler kitabına başlayan Yazar Gazeteci Varol kısa çok yakında kitapları ile de okuyucularınla buluşacak.

Kadir Mısıroğlu’nu bitiren Lider Varol Kısa hakkında da bir çok dava açıldı. Ama o ülkesini vatanını terk etmeden tüm davalarına geldi ve gelmeye devam edeceğini dile getirdi.

Ankara Anıtkabir ziyaretlerini her milli bayramlarda ve 10 Kasım günü ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINA  minnet duygusunu dile getirmek için gider.

Bu ziyaretlerinde onu seven gönüllü dostları da eşlik etmektedir.

VKİY TV için tıklayın 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.