BELEDİYELER

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Yenikapı’da Sivas Tanıtım Günleri’ne katıldı

BAŞKAN ÖZTEKİN HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU Kendisi de aslen Sivasli olan Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Yenikapı’da düzenlenen Sivas Tanıtım Günleri’ne katılarak hemşehrileriyle bir araya geldi. Sazıyla sözüyle, yöresel lezzetleri ve el..

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Yenikapı’da Sivas Tanıtım Günleri’ne katıldı

BAŞKAN ÖZTEKİN HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

Kendisi de aslen Sivasli olan Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Yenikapı’da düzenlenen Sivas Tanıtım Günleri’ne katılarak hemşehrileriyle bir araya geldi.

Sazıyla sözüyle, yöresel lezzetleri ve el sanatları ürünleriyle adeta Sivas’ın İstanbul’a taşındığı etkinliğe Sivaslılar başta olmak üzere tüm İstanbul yoğun ilgi gösterdi. Sivas’ın kültürel, sanatsal ve coğrafi değerlerinin sergilendiği etkinliklere Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin de katılarak hemşehrileriyle buluştu. Kağıthane Belediyesi de bir stant kurarak ilçe sakinlerini etkinlik alanında ağırladı.

Başkan Öztekin etkinlik izlenimlerini şu sözlerle ifade etti:

”Osmanlı’nın sancağını taşımış, Cumhuriyeti’mizin kuruluşunda ön saflarda yer almış Sivas’ımızı en iyi şekilde tanıtmak amacıyla buradaydık. Etkinlik alanını gezerken kendimi memleketimde gibi hissettim. İstanbul’da Sivaslı nüfusunun en yoğun olduğu ilçelerden biri de Kağıthane. Bu nedenle hemşehrilerimizi ağırlamak amacıyla biz de standımızla etkinliğe destek olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Seneye de aynı coşkuyla tekrarını bekliyoruz. ” diye konuştu.

BELEDİYE ETKİNLİKLERİ YOUTUBE KANALIMIZDA

 

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL