KAĞITHANE BELEDİYESİ 2022'YE DE BORÇSUZ GİRİYOR - Ailenizin Gazetesi
banner

KAĞITHANE BELEDİYESİ 2022’YE DE BORÇSUZ GİRİYOR

KAĞITHANE BELEDİYESİ 2022’YE DE BORÇSUZ GİRİYOR ŞÜKRÜ GENÇ BU HABERİ OKUMASIN..! Gaflarına alıştığımız Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç , meclisteki konuşmasında Kağıthane ilçesi için “çoban” demesinin ardından , İstanbul Gazetem..

KAĞITHANE BELEDİYESİ 2022’YE DE BORÇSUZ GİRİYOR
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

KAĞITHANE BELEDİYESİ 2022’YE DE BORÇSUZ GİRİYOR

ŞÜKRÜ GENÇ BU HABERİ OKUMASIN..!

Gaflarına alıştığımız Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç , meclisteki konuşmasında Kağıthane ilçesi için “çoban” demesinin ardından , İstanbul Gazetem Kağıthane ekibi hem Kağıthane hem de Sarıyer ilçelerini gezdi. Ve 80. sayımızda büyük bir yer verdik.

ŞÜKRÜ GENÇ BU HABERİ OKUMASIN
İSTANBUL GAZETEM 80. SAYIMIZ

BUGÜN ADETA BİR CEVAP DAHA GELDİ

KAĞITHANE BELEDİYESİ 2022’YE DE BORÇSUZ GİRİYOR

 

Başkan Mevlüt Öztekin yönetimindeki Kağıthane Belediyesi’nin 2022 Mali Yılı Performans Programı ve 2022 Mali Yılı ile izleyen iki yılın Gelir-Gider Bütçesi yapılan görüşme sonrası mecliste oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Kağıthane Belediyesi’nin 2022 yılı bütçesi, 612 milyon 785 bin TL olarak belirlenirken bütçenin %70’i yatırım ve sosyal çalışmalara ayrıldı. Gelir-Gider Bütçesi hesaplamalarına göre Kağıthane Belediyesi 2021 yılını da borçsuz şekilde geride bırakmış oldu.

Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ” Vatandaşlarımıza seçim öncesi sözünü verdiğimiz 53 projemizin yarıdan fazlasını hayata geçirdik. Pandemi döneminde 120 bin gıda kolisi, 7 buçuk milyon maske, 700 bin kolonya, 25 bin meyve sepeti dağıttık. İşyeri tam kapalı esnaflarımıza 1000’er TL’lik destekte bulunduk.Pandemi dönemindeki gayretlerimiz neticesinde İstanbul’da salgınla mücadelede en başarılı belediye gösterildik.

Bir taraftan projelerimizi hayata geçirirken, bir diğer taraftan salgınla etkin şekilde mücadele ettik. Üstelik tüm bu çalışmalarımızı, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak borçlanmadan yaptık. Yeni yılda kalan projelerimizi yine borçlanmadan hayata geçirmeyi planlıyoruz. Konuyla ilgili olarak da tüm çalışma arkadaşlarıma ve meclis üyelerimize gayret ve desteklerinden ötürü teşekkür ederim.” diye konuştu.

 

Resim önizlemesi

 

İSTANBUL GAZETEM “HABERİN GERÇEĞİ” 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.