Kağıthane Belediyesi Denetim Komisyonu "Erdoğan Farkı" - Ailenizin Gazetesi
banner

Kağıthane Belediyesi Denetim Komisyonu “Erdoğan Farkı”

2022 yılını ilk meclis toplantıları belediyelerin meclis salonlarında yapılmaya başladı. Kağıthane Belediyesi Meclis toplantısı Ocak 2022 İlk birleşimi 03 Ocak 2022 tarihinde Saat 16:00 başladı. 1.    Yazı İşleri Müdürlüğü’nün 24.12.2021 tarih..

Kağıthane Belediyesi Denetim Komisyonu “Erdoğan Farkı”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

2022 yılını ilk meclis toplantıları belediyelerin meclis salonlarında yapılmaya başladı. Kağıthane Belediyesi Meclis toplantısı Ocak 2022 İlk birleşimi 03 Ocak 2022 tarihinde Saat 16:00 başladı.

1.    Yazı İşleri Müdürlüğü’nün 24.12.2021 tarih ve R/2562186  sayılı “Kağıthane Belediye Meclisi 2022 Yılı Çalışma Takvimi” ile ilgili teklifi.

2.    Belediye Meclisi Denetim Komisyonu Üyelerinin Seçimi.

3.    İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün 27.12.2021 tarih ve R/2562421 sayılı  “2022 yılı Sözleşmeli Personel İstihdamı” ile ilgili teklifi

ile başlayan Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’in başkanlığında, meclis gündem dışı konuşmalardan sonra gündem maddelerine geçti.

2. Madde Denetim Komisyonu Üyeleri seçimi başladı. Pusulalar dağıtıldı. Oylar kullanıldı ve sayım işlemine geçildi.

ADAYLAR

Rıza Karamanlı,

Esat Selvi,

Erkan Yıldırım,

Kemal Taştan,

Ercan ERDOĞAN, oldu.

Gündem devam ederken sayım tamamlandı ve oylar açıklandı. aday sırasına göre açıklanan oylama sonucu şöyle oldu.

 

Rıza Karamanlı,  23

Esat Selvi,           23

Erkan Yıldırım,  23

Kemal Taştan,      6

Ercan ERDOĞAN,  18 

Salonda önce bir sessizlik ve basın mensupları tabloya hızla koşmaya başladı. Fotoğraflar çekildi belgelendi. Kağıthane Belediyesi Ak Parti meclis gurubundan

Rıza Karamanlı, Esat Selvi, Erkan Yıldırım tüm AK Partili Meclis Üyelerinden oy alıyor ve 23 oy ile komisyon üyesi oluyorlardı. Dördüncü kim olacaktı?

 

CHP gurubunu temsilen 5 Meclis Üyesi bulunmaktaydı. Aday gösterdikleri arkadaşları Kemal Taştan bilgi birikim tecrübeli bir siyasetçi olarak biliniyordu. Fakat Erdoğan farkı henüz bilinmiyordu. CHP Meclis Üyesi 6 oy alıyor ve kendi gurubu dışında 1 oy alabiliyordu.

 

ERDOĞAN FARKI 

Kağıthane Meclisinde dört siyasi partinin temsilcisi vardı. Bunlar AK Parti, CHP, İyi Parti ve MHP . Denetim komisyonu üyeliğine bir aday da İYİ Parti çıkartmıştı. İYİ  Parti de 5 meclis üyesi ile temsil ediliyordu. Aday olarak Ercan Erdoğan listeye yazıldı. Rakamlar açıklandığında Türk Siyaset Tarihinde ender görülen bir şey oluyor ve İYİ Partili Ercan ERDOĞAN 18 Oy alarak Denetim Komisyonu Üyesi olarak seçiliyor ve CHP komisyona üye sokamıyordu.

Ercan ERDOĞAN sadece İstanbul Gazetem gazetesi İmtiyaz Sahibi Ünlü Gazeteci Varol KISA’ya konuştu. 

Erdoğan ” Siyaset sadece kurum ve kuralların oluşturduğu duvardan bir set değildir. Siyaset insanı duyguların, sevgi ve saygının yoğun yaşanması gereken Milletin güçlü sesi olma alanlarıdır. Ne mutlu ki; sadece gönül verdiğim İYİ Partili meclis üyeleri arkadaşlarımın değil mecliste bulunan tüm siyasi partili meclis üyesi arkadaşlarımın da gönüllerinde yer aldım. Onlara sonsuz teşekkür ederim. Siyaset te koyu bir taraftar edası değil doğru olan faydalı olacak olanlarında desteklenmesi gerektiğine küçük bir örnek olabildim se ne mutlu bana. Bana bu görevi layık gören arkadaşlarıma teşekkür eder onları mahçup etmeyeceğime söz veririm. Beni aday gösteren İYİ Parti Kağıthane İlçe Başkanım Suat Salter ve Grup Başkanvekilim Ercan Eşsizoğlu‘na da ayrıca teşekkür ederim. Elbette İstanbul Gazetem gazetesi ailesine her zaman yanımızda olduğu içinde başarılarının devamını dilerim.” dedi.

 

İSTANBUL GAZETEM KAĞITHANE  / VAROL KISA (Ailenizin Gazetecisi )

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.