MAVİNİN ÖZÜ - HAYALET AĞ AVCILARI PANELDE "CHP ADALAR İLÇE BAŞKANI ERCAN AKPOLAT" KONUŞMACI OLARAK KATILDI - Ailenizin Gazetesi
banner

MAVİNİN ÖZÜ – HAYALET AĞ AVCILARI PANELDE “CHP ADALAR İLÇE BAŞKANI ERCAN AKPOLAT” KONUŞMACI OLARAK KATILDI

Gırgır teknelerinin bırakıp terk ettiği balık ağlarını temizleme görevini kendilerine adamış insanların bu hizmetine hayalet ağ avcıları deniyor. Adalar ‘da bu gönüllü dalgıçlardan biri de CHP Adalar İlçe başkanı Ercan..

MAVİNİN ÖZÜ – HAYALET AĞ AVCILARI PANELDE “CHP ADALAR İLÇE BAŞKANI ERCAN AKPOLAT” KONUŞMACI OLARAK KATILDI
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Gırgır teknelerinin bırakıp terk ettiği balık ağlarını temizleme görevini kendilerine adamış insanların bu hizmetine hayalet ağ avcıları deniyor. Adalar ‘da bu gönüllü dalgıçlardan biri de CHP Adalar İlçe başkanı Ercan Akpolat. Hayalet Ağ Avcıları denizin dibinde terk edilmiş yüzbinlerce metrelik ağları buluyor. Onları yukarı çıkartıyorlar. Böylece denizin dibindeki yaşamın sürekliliğini sağlıyorlar. 

Akpolat konuşmacı

Özyeğin Üniversitesi Su Altı Sporları Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Mavinin Özü – Hayalet Ağ Avcıları konulu panele katılım sağlayan Akpolat;  Görev arkadaşlarını unutmadı ve sosyal medyasında yaptığı paylaşımla onlara da teşekkür etti.

Akpolat ” Serço Ekşiyan, DYKD başkanı Volkan Narcı, Devrim Cenk Ulusoy ve Gülşen Yetiş’ le birlikte konuşmacı olarak katılım sağladık. Nazik davetlerinden dolayı Özyeğin Üniversitesi yetkililerine ve Kocaeli , Sabancı, İstinye Üniversitesi ,Uludağ Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi Su Altı Topluluklarına teşekkür ederim.” dedi .

HABER – İSTANBUL GAZETEM ADALAR / BURCU HİÇYILMAZLAR 

 

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.