MEMLEKET PARTİSİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI EMİR BAŞNUH - İstanbul'un Gazetesi

MEMLEKET PARTİSİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI EMİR BAŞNUH

İstanbul Gazetem gazetesi 1. Bölge Koordinatörü Burcu Hiçyılmazlar , Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Emir Başnuh ‘un misafiri oldu.    MEMLEKET PARTİSİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI EMİR BAŞNUH Başkan Başnuh ile..

MEMLEKET PARTİSİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI EMİR BAŞNUH
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem gazetesi 1. Bölge Koordinatörü Burcu Hiçyılmazlar , Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Emir Başnuh ‘un misafiri oldu. 

 

MEMLEKET PARTİSİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI EMİR BAŞNUH

Başkan Başnuh ile Memleket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlık Binasında yapılan sohbette neden Memleket Partisi ve geleceğe bakışı anlattı.  Başnuh ” Memleket Partisi Kurucu İlçe Başkanıyım. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’ye güvencim ve inancımın tam olmasından dolayı buradayım. Kuruluş sebebimiz ülkeyi yöneten AK Parti iktidarının başarısız yönetimi,  20 yıldır icraatlarından asla memnun olmadık. Buna rağmen bu kadar hata yapan iktidara karşın ana muhalefet partisi CHP ‘nin oy oranının % 22 lerden  % 30 lara dahi çıkamadığı bu ortamda Memleket Partisine ihtiyaç olduğuna için kuruldu.

Başkan Başnuh konuşmamızın devamında geleceğe dair düşüncelerini de şöyle açıkladı. 

“Biraz evvel dediğim gibi Ak Parti’nin icraatlarını beğenmiyoruz dediğime göre doğru olanı ve en iyisini yapmak gelecekteki hedefimizdir.  Memleket Partisi ‘nin dünya görüşünü halkımıza anlattığımızda, insanlara bakış açımızın ne olduğunu öğrendiklerinde, 81 milyona yandaş basın izin verirde sesimizi duyurabilirsek, halkımız geleceklerinin garanti altında olduğunu bilecekler.

Sayın Başkanımız Muharrem İnce ne diyor? Tarım, Eğitim diyor, ötekileştirme olmasın diyor. 

Memleket Partisi tek amacı vardır ki : Ülkemize halkımıza hizmet etmek. Halkımız huzurlu bir yaşam sürsün ve gelecek kaygıları olmadan yaşasın istiyoruz. Ve biz halkımıza sesimizi duyurduğumuzda barajı aşacağımız zaten kesin, ama biz iktidar partisi olmak için yola çıktık” dedi.

Sohbet başladığı gibi huzurlu bir ortamda son buldu. Başkan Emir Başnuh kapıya kadar ekibimizi yolcularken  ” Sizler gibi değerli basın mensupları sesimizi duyurur ilk ateşi yakarsa, inanın ulusal basın da bizleri yayınlamak zorunda kalacaktır. İstanbul Gazetem 1. bölge çalışanlarına teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun” dedi.

 

İSTANBUL GAZETEM 1. BÖLGE ATAŞEHİR 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.