MEMLEKET PARTİSİ ESNAFIN YANINDA - Ailenizin Gazetesi
banner

MEMLEKET PARTİSİ ESNAFIN YANINDA

Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlığı genel seçimlere 14 ay kala çalışmalarına hız verdi. İlçelerde başkanlıklar ardı ardına açılırken, üye kayıtları hızla gerçekleşirken, ilçe başkanlıkları esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. ..

MEMLEKET PARTİSİ ESNAFIN YANINDA
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlığı genel seçimlere 14 ay kala çalışmalarına hız verdi. İlçelerde başkanlıklar ardı ardına açılırken, üye kayıtları hızla gerçekleşirken, ilçe başkanlıkları esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. 

MEMLEKET PARTİSİ ESNAFIN YANINDA

Memleket Partisi İl Başkanlığı ve Şişli İlçe Başkanlığı düzenlediği sabah buluşmasında, PM Üyesi Ufkun Doğan, İl Başkanı Ertuğrul Gülsever, İl Başkan Vekili Mehmet Deniz ve İstanbul 2. Bölge Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Tülay Doğan, İlçe Başkanları, İlçe Başkan Yardımcıları ile Yönetim Kurul Üyeleri ve Basın mensuplarının katıldığı kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı sonrası Şişli İlçesinde bulunan Yayla Mahallesi Pazarı esnafını ziyaret ettiler. Esnafın samimi yakınlığı ve Şişli İlçe Başkanı Çağlar Sezgin‘in vatandaşın dertlerini şikayetlerini dikkatlice dinleyerek gösterdiği samimiyet halk tarafından çok memnun edici bulundu.

İstanbul Gazetem şişli ekibine konuşan vatandaşlar, uzun zamandır dertlerini dinleyen siyasi bir parti yetkilisi olmadığını, Memleket Partisi’nin alanlarda, pazarda onlarla buluşmasına çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

İSTANBUL GAZETEM / SİYASET 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.