MEMLEKET PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU - Ailenizin Gazetesi
banner

MEMLEKET PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

  Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlığı Sosyal Medya ve İletişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tülay Doğan tarafından düzenlenen 2. bölge basın mensupları ile tanışma kahvaltısına İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol..

MEMLEKET PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

 

Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlığı Sosyal Medya ve İletişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tülay Doğan tarafından düzenlenen 2. bölge basın mensupları ile tanışma kahvaltısına İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa katılım sağladı.

MEMLEKET PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlık binasında gerçekleşen tanışma kahvaltısı gündem sohbetleri ve tanışma seremonisi ile başladı. Basın mensuplarının kendilerini ve gazetelerini tanıtımından sonra, soru cevap şekline dönüşen toplantı güzel anılara sahne oldu.

Bu organizasyonu düzenleyen İl Başkan Yardımcısı Tülay Doğan basın mensupları ile ikili iletişimlerinin devam edeceğini ve gazetelerin geneline bakıldığında ulusal basında iki uç olduğu ve bir ucu iktidar partisinden, diğer ucunda muhalefet partisinden yana olduğu için “Yerel Basın” mensuplarının tarafsız olarak Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve ilçe Başkanlıkları ile haberlerin yer verilmesini istedi.

Başarı dilekleri ile etkinlik sona erdi. İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol kısa düzenlenen tanışma organizasyonu için şöyle konuştu .

” Bir çok yeni kurulan siyasi partilerin tanışma programlarında gazetemiz olarak şahsım veya temsilcilerimiz katılıyoruz. Memleket Partisi İstanbul İl Başkanlığı bilgi birikim ve tecrübeli PM Üyeleri, İl Başkanı ve Yönetim kadrosu ile siyaset alanında bizde varız dediler. İlk defa bu kadar muhteşem sıfır sorunsuz, ayırımcılık yapılmayan bir toplantıda yer aldım. Tebrik ederim, başarılar dilerim ” dedi.

 

İSTANBUL GAZETEM ŞİŞLİ / FERHAN GÜL 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.