MEMLEKET PARTİSİ "MAVİNİN GÜCÜ SERGİSİ" - İstanbul'un Gazetesi

MEMLEKET PARTİSİ “MAVİNİN GÜCÜ SERGİSİ”

Memleket Partisi Beyoğlu İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ve gençlere ithaf ettiği “Mavinin Gücü” resim sergisi Sanatçı Hakan Şener’in eserleri ile ziyaretçilere sunuldu. Serginin ilk günü açılışı Memleket Partisi İstanbul İl Başkanı..

MEMLEKET PARTİSİ “MAVİNİN GÜCÜ SERGİSİ”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Memleket Partisi Beyoğlu İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği ve gençlere ithaf ettiği “Mavinin Gücü” resim sergisi Sanatçı Hakan Şener’in eserleri ile ziyaretçilere sunuldu.

Serginin ilk günü açılışı Memleket Partisi İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Gülsever, İl Başkan Yardımcıları Ahmet Ekin, Tülay Doğan, Beyoğlu İlçe Başkanı Sanem Eyigün Manav tarafından gerçekleştirildi. Sergi 9-15 ağustos günlerinde sanat severlere açık olacak.

Açılışta bir konuşma gerçekleştiren İl Başkanı Ertuğrul Gülsever: “Memleket Partisi’nin iktidarında sanata ve sanatçıya hak ettiği değeri vereceğiz” diyerek, sergide emeği geçen herkese teşekkür etti.

Küratörlüğünü, Beyoğlu İlçe Başkanı, Sanat Tarihçisi-Gazeteci Sanem Eyigün Manav’ın üstlendiği sergi; ressam Hakan Şener’in resimlerinden bir seçki sunuyor.

Sergiye eşlik eden etkinlikte, müzisyen Hakan Tuğrul online santur dinletisiyle yer alıyor.  Sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

“Mavinin Gücü Sergisi” hakkında bilgi veren Küratör Sanem Eyigün Manav şunları kaydetti: “Mavi, tarih boyunca; insanlığın en kapsayıcı ve en birleştirici rengidir. Sonsuzluğu, özgürlüğü, umudu, huzuru temsil eder. Güveni, dürüstlüğü, sorumluluğu ve sadakati… Çünkü mavi; bir çift gözün, güneşli gökyüzünün ve geniş ufukların, berrak denizlerin ve okyanusların dahası Dünya’nın rengidir… ‘Mavinin Gücü’, istenilirse, insanlığın evrensel değerleriyle yaşanılabileceği gerçeğini temsil eder. Hayat, daima farklı seçenekleri barındırır, daima çözüm vardır… Ve ‘Mavinin Gücü’ bunu gerçekleştirebilecek gücün ta kendisidir! Hayatı ahenkli bir bütün haline getiren birleştirici güçtür… Gözlemlenebilir evren kadar net ve kuantum evreni gibi olasılıklar barındıran…”

 

 

KATILIMCILAR

Memleket Partisi İl Başkanı Ertuğrul Gülsever,

Memleket Partisi İl Saymanı Ahmet Ekin,

Memleket Partisi İl Başkan Yardımcısı Tülay Doğan,

Memleket Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Sanem Eyigün Manav,

Memleket Partisi Fatih İlçe Başkanı Cemal Arslan,

Memleket Partisi Bağcılar İlçe Başkanı Taner Uygur,

Memleket Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Tuncay Çöpoğlu,

Memleket Partisi Şişli İlçe Başkanı Çağlar Sezgin

İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol Kısa

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.