MİSK Marmara Bölgesi Başkanı Ceyhun Manuoğlu oldu - Ailenizin Gazetesi
banner

MİSK Marmara Bölgesi Başkanı Ceyhun Manuoğlu oldu

MİSK MARMARA BÖLGESİ EMİN ELLERDE Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu (MİSK) Marmara Bölge Başkanlığı kurulmuştur. Kurulan Marmara Bölge başkanlığına Ceyhan Manuoğlu atandı.   Milliyetçi İşçi Sendikaları, Konfederasyonu Marmara Bölge Başkanlığı kuruldu,..

MİSK Marmara Bölgesi Başkanı Ceyhun Manuoğlu oldu
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?
MİSK MARMARA BÖLGESİ EMİN ELLERDE
Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu (MİSK) Marmara Bölge Başkanlığı kurulmuştur. Kurulan Marmara Bölge başkanlığına Ceyhan Manuoğlu atandı.

 

Milliyetçi İşçi Sendikaları, Konfederasyonu Marmara Bölge Başkanlığı kuruldu, kurulan Marmara Bölgesi sorumluluğuna MİSK Genel Başkanı’nı Tuncay Şaş ın Taktiri ile Ceyhan Manuoğlu Marmara sorumlusu olarak atandı. Ülkücü camianın sevilen simalarından olan Ceyhan Manuoğlu, 1996 ve 2007 yılları arası ülkücü işçiler Konfederasyonu İstanbul İl Başkan yardımcılığı görevini başarıyla yürüten bir isim. Manuoğlu; kendisine verilen görevlerde ki başarılarıyla da ülkücü camianın gözdesi olan sevilen sayılan bir yöneticisi olarak ta bilinmektedir.

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.