MUHARREM İNCE, BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI'NI AÇTI - Ailenizin Gazetesi
banner

MUHARREM İNCE, BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI’NI AÇTI

Memleket Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, Genel Başkan Muharrem İnce, İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Gülsever, İstanbul İl Başkan Yardımcıları , diğer ilçe başkanlıkları ve yönetim kurul üyeleri ile yoğun bir katılımla..

MUHARREM İNCE, BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI’NI AÇTI
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Memleket Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, Genel Başkan Muharrem İnce, İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Gülsever, İstanbul İl Başkan Yardımcıları , diğer ilçe başkanlıkları ve yönetim kurul üyeleri ile yoğun bir katılımla alanda yerlerini alan üyeleri ile açıldı. 

MUHARREM İNCE, BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI’NI AÇTI

Memleket Partisi Beylikdüzü İlçe başkanlığı Adnan Menderes Mahallesi’ndeki açılış töreninden önce “kaynaşma kahvaltısı” düzenlendi. Kahvaltıda Beylikdüzü İlçe Başkanı Doğanay Köse bir konuşma gerçekleştirdi.

 

Kahvaltının sonrası Beylikdüzü ilçesinde Gürpınar’da  “Tarihi Çınarlı Kahve” ye gidilerek halk ile sohbet edildi. Beklenen an geldi ve Genel Başkan İnce ilçe başkanlığı önüne geldi.

Mahşer yerine dönen alanda yoğun bir kalabalık kitle Cumhurbaşkanı adayları İnce’yi coşkuyla şarkılarla karşıladı.

İstanbul Fethi ile başlayan konuşmasında, halka verilecek imkanları ve verilmeyen imkanları, ekonomik durumun kötülüğünü anlatırken  ” Emekli 2500 TL, İşçi kardeşlerim 4,500 TL alıyorsa bu millet aç ” dedi.

Konuşmasında vergi ödemeleri, banka faizleri ve ücretli Türk vatandaşları nasıl oluyor anlatırken yoğun kalabalık sık sık alkışlarla sözünü kesti. éBaşkan İnce” sloganları atıldı.

Çiftçileri de unutmayan İnce ” Peynir yok, Süt yok, Kaşar yok, Tulum yok, değerli arkadaşlarım ekmeği, çayı, peyniri yönetemeyen ülkeyi yönetemez” dedi.

İnce ” Bu Erdoğan sizin cebinizdeki paraları aldı bankalara verdi. Faizleri 14 de düşürdü. Siz 24 ile krediyi bankalardan aldınız. Bankalar yılda 300 kat büyüdü.” dediğinde bu bankalara bir “yuh” çekebilirsiniz diyerek alanı dolduran halka seslendi.

Yuh ve Alkışlar eşliğinde açılışı gerçekleşen Memleket Partisi Beylikdüzü İlçe başkanlığı hizmete başladı.

İstanbul Gazetem Beylikdüzü / Varol KISA

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.