Sarıyer Belediyesi halen hiç bir şey yapmadı - Ailenizin Gazetesi
banner

Sarıyer Belediyesi halen hiç bir şey yapmadı

Sarıyer Belediyesi hizmetten uzak bir dönem yaşıyor. Zar zor işçilerin maaşları ile 23 günlük grev sonrası anlaşan Şükrü Genç, şimdi de 27 gün kala halen Sarıyer’de balıkçılar için bir şey..

Sarıyer Belediyesi halen hiç bir şey yapmadı
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Sarıyer Belediyesi hizmetten uzak bir dönem yaşıyor. Zar zor işçilerin maaşları ile 23 günlük grev sonrası anlaşan Şükrü Genç, şimdi de 27 gün kala halen Sarıyer’de balıkçılar için bir şey yapmadı.

 

Sarıyer Belediyesi halen hiç bir şey yapmadı

Şükrü Genç 3. döneminde adeta yaprak gibi dökülüyor. Üyeler mutsuz, Halk mutsuz, Çalışanlar mutsuz, seçmen mutsuz. Şimdi de Balıkçılar mutsuz.

Sarıyer Merkez Mahallesinde balıkçılık yapan esnafımızı balık sezonuna 27 gün kala halen Sarıyer belediyesi ve Şükrü Genç ‘ten ses çıkmamasından dolayı çok mutsuz.

Sarıyer Merkez Mahallesinde balık tezgahları yapılmak istendi fakat olmadı. daha sonra eski balık pazarı yerinin tadilat ve yenileme işlemleri istendi. Fakat balık sezonuna son 27 gün kala, İstanbul Gazetem Sarıyer ekibi merkez mahallesinde bulunan balıkçıların tezgahlarının olduğu yere gittiğinde hiç bir şeyin değişmediğini gördü. Şimdi soruyoruz 27 gün kala balıkçılar Sarıyer’de Balık satmayacak mı?

 

İstanbul Gazetem Sarıyer ekibi bu haberin takipçisi olacaktır. Bizden ayrılmayın .

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.