SARIYER CHP'DE KALMALIDIR / VAROL KISA - VKİY AİLESİ - İstanbul Gazetem
resmin alt tagı
ANASAYFA İstanbul 2 Siyaset Yaşam

SARIYER CHP’DE KALMALIDIR / VAROL KISA – VKİY AİLESİ

SARIYER CHP’DE KALMALIDIR / VAROL KISA – VKİY AİLESİ

SARIYER CHP’DE KALMALIDIR / VAROL KISA – VKİY AİLESİ

İstanbul Gazetem 39 ilçede yayın yapan tek gazete olarak zirvedeki yerini koruyor. Zirveye çıkmak kolay, kalmak zordur. 2014 yılından bugüne zirvede tek başına oturan İstanbul Gazetem Sarıyer ilçesini sizler için analiz etti. 

 

SARIYER CHP’DE KALMALIDIR / VAROL KISA – VKİY AİLESİ

İstanbul Gazetem Sarıyer Belediye başkanı CHP’li Şükrü Genç’in basın danışmanı Cengiz Karamanla anlaşamadığı için parasal yönden çalışmayan bir gazetedir. Neden bunu belirtiyorum. Çünkü para aldı bu haberi yaptı diyeceklere şimdiden cevap vermek için. Biz Sarıyer Belediyesi ile 2019 yılından bugüne kadar para ile iş yapmıyoruz. Net anlatabildiğime göre konumuza girebiliriz. İstanbul Gazetem İmtiyaz Sahibi Varol KISA 

 

SARIYER CHP’DE KALMALIDIR / VAROL KISA – VKİY AİLESİ

Sarıyer boğazın incisi şirin ama büyük bir ilçedir.  38 Mahallesi ile görkemli bir duruşu ve siyasi seçimlerde çok büyük önemi vardır. Neticede 500 bin yakın bir nüfus söz konusudur. Bugün Sarıyer mahallelerini gezdim. Halkımızla güzel sohbetler ettik ve yağan yağmur altında çaylarımızı yudumladık.

Sarıyer gazeteciliğe başladığım ilk semtlerden birdir. Sarıyer çok iyi bildiğim ANAP, AK Parti ve CHP yönetimini birebir görerek yaşadığım ilçedir. Her halde benim ve Sarıyerli dostlarımın en zor dönemi Yusuf Tülin ve AK Parti dönemi olsa gerekir diye düşünüyorum.  Sedat Özsoy ANAP ile seçimi kazanmış ve daha sonra AK Parti adayı olarak kaybetmişti.  CHP 2009 seçimlerinde Sarıyer ilçesini aldı.

Yılların gözlerimden bir bir gittiği yolculuğumda döndüm ve Sarıyer’e bir kez baktığımda diyorum ki ; Sarıyer CHP’de kalmalıdır. Yeni yapılan Belediye binası ihtişamlı duruşu, Kültür Merkezleri, SAGEM ve Akademi okulları ile denizde bana göz kırpan gemisi ile Sarıyer tam bir mega kent görüntüsüne ulaştıysa CHP yönetiminin payı inkar edilemez.

Güzel günler dilerim Sarıyer . siz her şeyin en iyisini biliyor ve karar veriyorsunuz. 

Belediye Başkanlık seçimlerinde adayları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Ve adaylar konusunda yorum yazılarımı sizlere sunacağım.

VAROL KISA / İSTANBUL GAZETEM

 

Bizi Paylaşır Mısın?
resmin alt tagı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL