Sarıyer'de İşçiler ne olacak? Toplu İş Sözleşmesi - Ailenizin Gazetesi
banner

Sarıyer’de İşçiler ne olacak? Toplu İş Sözleşmesi

Değerli okuyucularımız şimdi sizlere emek ve emekçinin yanında olduğunu iddia eden Şükrü Genç yönetimindeki Sarıyer Belediyesinden bahsedeceğim.   CENGİZ KAHRAMANIN KRALLIĞINA HARCANAN PARA KAÇ EMEKÇİ İŞÇİNİN ZAM HAKKIDIR? Cengiz Kahramanın..

Sarıyer’de İşçiler ne olacak? Toplu İş Sözleşmesi
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Değerli okuyucularımız şimdi sizlere emek ve emekçinin yanında olduğunu iddia eden Şükrü Genç yönetimindeki Sarıyer Belediyesinden bahsedeceğim.

 

CENGİZ KAHRAMANIN KRALLIĞINA HARCANAN PARA KAÇ EMEKÇİ İŞÇİNİN ZAM HAKKIDIR?

Cengiz Kahramanın krallığına harcanan para kaç emekçi işçinin hakkıdır? Sorusunun cevabını vermeden önce merak ettiğiniz sorunun cevabını vereyim Cengiz Kahraman kimdir? Cengiz Kahraman, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in basın danışmanıdır.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, birimleri toplamak için “yeni belediye binası” yapsa da, basın danışmanı kendisine özel “Yaşar Kemal Kültür Merkezi” ni kullanmaktadır.

Tabii burada personel sayısı, elektrik, su, doğalgaz, yol, servis, yemek vs. gibi harici giderleri hesaplamak benim değil, yeni bina yaptım birimler toplanacak diyenlerin görevi.

Yalnız bu yerde yapılan masrafların tutarı hele hele bir türlü yayına geçemeyen “Sarıyer TV” masrafları bu krallığın amacı ve niteliğini sizlere ne zaman anlatacağım biliyor musunuz?

Eyyyy Şükrü Genç Başkan 3 gün sonra emekçi işçiler grev kararı alırsa işte o zaman asıl haberleri yazmaya başlayacağım. Saygılarımla.

 

AİLENİZİN GAZETECİSİ VAROL KISA 

Not: İmla kurallarıma rağmen 100 bin kişi yazdıklarımı okuyor ve anlıyor. 

 

 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.