banner
BELEDİYELER Genel

ŞÜKRÜ GENÇ SKANDALLARI

SON DAKİKA; SARIYER BİR SKANDAL DAHA , SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ ‘TEN ŞOK SÖZLER DİYEREK İKİ GÜNDÜR GÜNDEME OTURAN BAŞLIKLARI HEPİMİZ OKUDUK.  Bu sözler üzerine çıkıp özür dileme erdemini..

ŞÜKRÜ GENÇ SKANDALLARI

SON DAKİKA; SARIYER BİR SKANDAL DAHA , SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ ‘TEN ŞOK SÖZLER DİYEREK İKİ GÜNDÜR GÜNDEME OTURAN BAŞLIKLARI HEPİMİZ OKUDUK. 

Bu sözler üzerine çıkıp özür dileme erdemini yerine getirmesi beklenen Genç bakın nasıl bir açıklamaya imza attı. Tamamını yayınlayıp başınızı şişirmek istemiyorum. Sadece şu sözlere bir bakalım. Bu sözleri yayınlarken aklıma eski belediye başkanlarının basın danışmanı olarak görev yapan kişiler tarafından paylaşıldığı iddia edilen paylaşımlar geldi.

Beşiktaş Belediyesi eski başkanı Haziner da hesabından atılan tweetle ilgili açıklama yaptı. ”Açıklamayı yapan sosyal medya danışmanıyla ilgili gereken işlem yapılmıştır” dedi.

GELELİM BU ÖZÜR MESAJINA VEYA ADINA NE DİYORSA KENDİLERİ..!

Son Dakika Varol Kısa yazıyor .. !  Yaşanan bu olaylardan sonra Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bir açıklama gönderdi basın mensuplarına.

BİR KISMI “Kurmuş olduğum cümle ile amacım; Sarıyer’in sahip olduğu fiziki coğrafyası başta olmak üzere birçok özelliğiyle kıyaslandığı ilçelerden çok daha büyük olduğu ve bu durumun hem avantaj hem de zaman zaman dezavantajlar doğurduğunu vurgulamaktı.”

Şükrü Genç cv sinde ve pankartlarda İnşaat Mühendisi olduğunu yıllardır bizlere duyurdu. Şimdi soralım mı? Sayın Genç “fiziki coğrafyası başta olmak üzere birçok özelliğiyle kıyaslandığı ilçelerden çok daha büyük”

Beykoz 240 km2 iken Sarıyer 170 km2 iken hangisi BÜYÜK

Kağıthane son on yılın en çok gelişen ilçelerinden gösterilirken, sizin zamanınızda (12 yıldır) Sarıyer’in merkez mahalle caddeleri mi genişledi, tapular mı verildi? gökdelenler mi yapıldı? Nüfüsda patlama mı oldu ? Hangi büyüklük sizi korkuttu? O zaman tek bir şey var..!

BIRAKIN BAŞKLALARI YAPSIN..!

fiziki coğrafyası başta olmak üzere birçok özelliğiyle kıyaslandığı ilçelerden çok daha büyük diyen Genç başkana tek tavsiyem olacaktır. O da bu rakamlar sizi korkuttu ve eleştiriye gelemiyorsanız, yorgunluk başlamış olabilir. Bırakın. Veya sizde bu paylaşımı basın danışmanım gönderdi diyerek , basın danışmanınızı değiştirin. 

İSTANBUL GAZETEM VAROL KISA ( ailenizin Gazetecisi) kelime hatalarıma rağmen halen okuyan anlıyor..!

Bizi Paylaşır Mısın?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL