ŞÜKRÜ GENÇ SON DÖNEMİM DER GİBİ "Sarıyer'de çöp ormanı" - Ailenizin Gazetesi
banner

ŞÜKRÜ GENÇ SON DÖNEMİM DER GİBİ “Sarıyer’de çöp ormanı”

ŞÜKRÜ GENÇ SON DÖNEMİM DER GİBİ “Sarıyer’de çöp ormanı”   Boğazın incisi Sarıyer ‘de 3. dönemini bitirmek üzere olan Başkan Şükrü Genç’in hizmetlerini eleştirdiğimizde bizlere kızanlar elbette olacaktır. Fakat İstanbul..

ŞÜKRÜ GENÇ SON DÖNEMİM DER GİBİ “Sarıyer’de çöp ormanı”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

ŞÜKRÜ GENÇ SON DÖNEMİM DER GİBİ “Sarıyer’de çöp ormanı”

 

Boğazın incisi Sarıyer ‘de 3. dönemini bitirmek üzere olan Başkan Şükrü Genç’in hizmetlerini eleştirdiğimizde bizlere kızanlar elbette olacaktır. Fakat İstanbul Gazetem gazetesi ilkelerinde her kim olursa olsun, hangi parti olursa olsun, hizmetlerini yazmak kadar, yapamadıklarını da yazmak görevidir. 

 

SARIYER BELEDİYESİ’NE YENİ KADRO YENİ BAŞKAN 

2020 YILINDAN BUGÜNE KADAR İSTANBUL GAZETEM SARIYER BELEDİYE BAŞKANI DEĞİŞMELİ.

Haberlerini siz okuyucularına sundu. Artık Sarıyer ulusal basına çıktı. Öyle ya başarılı başkan gösterilen Şükrü Genç2in en doğal hakkı . Fakat bakın nasıl çıktı.

08 Haziran ATV nin canlı yayınlanan haber akışında ” Bir mahalle var ki yeşillik içinde nefes alamayan bir mahalle var. İşte o mahalle Cumhuriyet Mahallesi. Her yer çöp, her yer pislik, ormanın her noktasında böyle görüntüler var. Tonlarca çöp ormanı sarmış noktasında” .

Şimdi artık söz Sarıyerli vatandaşlarımızın diyoruz. Vatandaşlar belediyeye sürekli başvurmalarına rağmen 6 aydır hiç bir şey yapılmadığını iddia ettiler.

 

İSTANBUL GAZETEM SARIYER 

Ailenizin Gazetecisi VAROL KISA 

 

 

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.