TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇOCUK GİRİŞİMCİLER ÇARŞISI TUZLA’DA AÇILIYOR - Ailenizin Gazetesi
banner

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇOCUK GİRİŞİMCİLER ÇARŞISI TUZLA’DA AÇILIYOR

-TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇOCUK GİRİŞİMCİLER ÇARŞISI TUZLA’DA AÇILIYOR (FOTOĞRAFLI-GÖRÜNTÜLÜ) Tuzla Belediyesi, yaşları 8 ile 14 arası çocuklar için hem girişimciliği özendirmek hem de ekonomiye katkı sağlamak amacıyla yeni bir festivale..

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇOCUK GİRİŞİMCİLER ÇARŞISI TUZLA’DA AÇILIYOR
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

-TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇOCUK GİRİŞİMCİLER ÇARŞISI TUZLA’DA AÇILIYOR
(FOTOĞRAFLI-GÖRÜNTÜLÜ)
Tuzla Belediyesi, yaşları 8 ile 14 arası çocuklar için hem girişimciliği özendirmek hem de ekonomiye katkı sağlamak amacıyla yeni bir festivale ev sahipliği yapacak. Tamamen çocuk girişimcilerin, kullanmadıkları eşyaları ve ekonomiye kazandırılması hedefleniyor.
Tuzla Belediyesi, 8-14 yaş arası çocuklara geleceğin bireyleri olarak, etkili bir birey olmanın, kendini tanımanın ve ticari ahlakın kazandırılmasını hedefleyerek, eskinin değerlendirilmesi, geri dönüşüm bilincinin artırılması ve atık yönetimine destek olunmanın bilinci aşılanması için Türkiye’nin en büyük Çocuk Girişimciler Çarşısı’nı açıyor.
Çocuk Girişimciler Çarşısı’nda çocuklar için özel kurulan 250 adet stantlar ile kendi getirdikleri ürünleri vatandaşlara pazarlayarak, satışlarını gerçekleştirerek ekonomik farkındalık oluşturulması amaçlanıyor. Bu çarşıdan elde edilen gelirler için ise tüm stantlara konulan kumbaralar ile doğu ve güneydoğu okullarında belirlenecek ilkokullarda dijital kütüphane oluşturulacaktır.
Çarşı 22 Haziran Çarşamba günü saat 10.00 ile 20.00 arasında ziyarete açık olacak.

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.