TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ - İstanbul'un Gazetesi

TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ

Tuzla Belediyesi, Üniversiteye hazırlanmak isteyen mezun ve lise son sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak yararlanabildiği Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nin üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrenciler, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’de büyük bir başarı..

TUZLA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Tuzla Belediyesi, Üniversiteye hazırlanmak isteyen mezun ve lise son sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak yararlanabildiği Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nin üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrenciler, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’de büyük bir başarı elde etti.

YKS tercih sonuçlarının açıklanması ile yüz binlerce öğrenci hayalini kurduğu üniversiteye kavuştu. Başkan Dr. Şadi Yazıcı’nın destekleri ile yüzlerce öğrenci, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nin ücretsiz üniversite kurslarına giderek YKS’ye hazırlandı.

YKS tercih sonuçlarının açıklanması ile Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi üniversite hazırlık kurslarının başarısı da ortaya çıktı. Her yıl Türkiye’nin en önemli üniversitelerine öğrenci gönderen Gençlik Merkezi, bu sene de tıp fakültesi, diş hekimliği, eczacılık, psikoloji, hukuk başta olmak üzere farklı bölümlerde toplam 559 öğrenciyi üniversiteye yerleştirdi.

İstanbul Gazetem İlçe haberleri,  belediye haberleri ve  ilçesinde bulunan siyasi partilerin haberleri ile sizlerin yanınızdadır. Basılı yayınımız için abone olun ve gazeteniz kapınıza gelsin. Haberin Gerçeği İstanbul Gazetem ‘de .

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.