ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İMAR MÜJDESİ DAHA - Ailenizin Gazetesi
banner

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İMAR MÜJDESİ DAHA

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İMAR MÜJDESİ DAHA Ümraniye Belediyesi bir imar müjdesi daha vererek yüzleri güldürdü. Adem Yavuz, Aşağı Dudullu, Cemil Meriç, Huzur, Ihlamurkuyu, Parseller ve Yukarı Dudullu Mahalleleri’nin bir kısmını..

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İMAR MÜJDESİ DAHA
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İMAR MÜJDESİ DAHA

Ümraniye Belediyesi bir imar müjdesi daha vererek yüzleri güldürdü. Adem Yavuz, Aşağı Dudullu, Cemil Meriç, Huzur, Ihlamurkuyu, Parseller ve Yukarı Dudullu Mahalleleri’nin bir kısmını kapsayan 1/1000’lik imar planı İBB Meclisi tarafından onaylandı.

Ümraniye Belediyesi, ilçenin daha güvenli ve yaşanabilir olması için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çalışmalar arasında imar düzenlemeleri dikkat çekiyor. Bu kapsamda yeni bir imar planı daha onaylandı. Ümraniye Belediyesi’nin üzerinde titizlikle çalıştığı Adem Yavuz, Aşağı Dudullu, Cemil Meriç, Huzur, Ihlamurkuyu, Parseller ve Yukarı Dudullu Mahalleleri’nin bir kısmını kapsayan 233 hektarlık alana ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onay aldı. Bölge için yapılan ilgili düzenleme bir süre sonra Ümraniye Belediyesi’nde askıya çıkacak ve bir aylık sürecin ardından yürürlüğe girecek.

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR İMAR MÜJDESİ DAHA

Başkan İsmet Yıldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ümraniye Belediyesi olarak 7 mahallemizde imar konusunda önemli bir çalışma yürüttük. 233 hektarlık alanda yaptığımız bu çalışma İBB Meclisi tarafından onaylandı. Bölge halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Ümraniye’yi geleceğe güven içerisinde hazırlamak adına imar alanındaki çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.