VAROL KISA, GÜLSÜM POLAT'A SORUYOR.! SİZ KİMİN HAKKINI YEDİNİZ? - Ailenizin Gazetesi
banner

VAROL KISA, GÜLSÜM POLAT’A SORUYOR.! SİZ KİMİN HAKKINI YEDİNİZ?

  VAROL KISA, GÜLSÜM POLAT’A SORUYOR.! SİZ KİMİN HAKKINI YEDİNİZ? Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi ve İBB CHP Grup Saymanı Gülsüm Polat kamuoyuna açıklamak zorunda, halkımıza şikayet ediyorum.  Eyüpsultan Belediye Meclis..

VAROL KISA, GÜLSÜM POLAT’A SORUYOR.! SİZ KİMİN HAKKINI YEDİNİZ?
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

 

VAROL KISA, GÜLSÜM POLAT’A SORUYOR.! SİZ KİMİN HAKKINI YEDİNİZ?

Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi ve İBB CHP Grup Saymanı Gülsüm Polat kamuoyuna açıklamak zorunda, halkımıza şikayet ediyorum. 

Eyüpsultan Belediye Meclis Toplantısında şatafatlı konuşmalardan sonra milletin faydasına çalıştığını iddia eden Gülsüm Polat, kendi sosyal medyasında şöyle bir paylaşım yaptı.

 

Eyüpsultan Belediyesi Nisan ayı Belediye Meclis Toplantısı 3. Birleşimi…
Eyüpsultan halkı sizden büyüktür. Kemerburgaz’da tek parsel olarak satamadığınız için Bakanlık eliyle parsellere bölüp sattığınız arazilerinde, kamu malının belediye eliyle yandaşlara ecrimisil ödemesinler diye arkadan dolanıp yapmaya çalıştığınız tahsislerinde, meclis çoğunluğunuza güvenip aldığınız kararların da günü geldiğinde sandıkta hesabı sorulacaktır. Tüyü bitmedik yetiminin hakkını size yedirmeyeceğiz.”

TÜYÜ BİTMEYEN YETİM HAKKI YEDİRMEYECEK OLAN GÜLSÜM POLAT’A SORUYORUZ.

Bu güzel paylaşım bir çok kişinin belki bam teline dokundu, belki vicdanen ne güzelde yazmış denildi. Bu Gülsüm Polat’ın sosyal medyasındaki paylaşımı okuyan kişilere ait bir düşünce de olabilir. Fakat şimdi ben kendisine buradan soruyorum. ” Hiç bir haber vermeden, tüm kendi yetkilerini kullanarak, tüyü bitmiş emekçi bir meslektaşımızın hakkını yedin mi? Yemedi mi?

 

Çok yakında tüm gerçekleri İstanbul Gazetem Varol Kısa ‘dan okuyacaksınız. Keser gibi olmayalım, Testereyi örnek alalım. birde kendimize bakalım Sayın Polat …

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.