VERGİLİ AK PARTİ'YEMİ GEÇİYOR? - Ailenizin Gazetesi
banner

VERGİLİ AK PARTİ’YEMİ GEÇİYOR?

Sarıyer siyasetinde yeni partilerle birlikte isimlerin transferleri gündem konusu oluoyor. CHP ve AK Parti’den sonra yeni transfer Gelecek Partisi’nden mi olacak? 

VERGİLİ AK PARTİ’YEMİ GEÇİYOR?
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

Sarıyer siyasetinde yeni partilerle birlikte isimlerin transferleri gündem konusu oluyor. CHP ve AK Parti’den sonra yeni transfer Gelecek Partisi‘nden mi olacak? 

 

VERGİLİ AK PARTİ’YEMİ GEÇİYOR?

sosyal medya paylaşımları gün haberlerine ışık tutmaya devam ediyor. Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili , AK Parti Trabzon Milletvekili ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte bir fotoğraf paylaştı. İlk anda kişisel dostlukların olabileceği düşüncesi ile önemsemedik. İstanbul Gazetem Sarıyer temsilcisinin incelemeleri bize şu soruyu getirdi. “Erhan Vergili Ak Parti’ye mi geçiyor?” Çünkü paylaşım sosyal medya “Gelecek Sarıyer ” sayfasından paylaşıldı. Kişisel olarak Erhan Vergili’nin sayfasında değildi. Elbette sorumuza cevap hakkı açık olmakla beraber paylaşımda “İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, İlçe Başkanımız Sayın Erhan Vergili’yi kendisine ait Vergili Oto Servisi’nde ziyaret etti. Görüşmede Sarıyer ve Türkiye’deki güncel konular ele alındı. Sayın Bakan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz.” denmesi kafaları karıştırdı. Gelecek Partisi kurmayı değil, İl Başkanı değil, İl Başkan yardımcısı değil, muhalefeti olduğu bir parti yetkilisi ile Türkiye gündemi ve Sarıyer gündemi analiz edilmesi bize bu soruyu sorma hakkı verdi. Vergili transfer için yeşil ışık yakıyor mu? ” ..!

 

HABERİ DEVAMI GELECEK ! İSTANBUL GAZETEM 

 

 

  YOUTUBE KANALIMIZ

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.