YAKAKENT "GÖNÜLKÜ PROJESİ" - Ailenizin Gazetesi
banner

YAKAKENT “GÖNÜLKÜ PROJESİ”

İstanbul Gazetem Samsun Yakakent Haberleri : İstanbul Gazetem İmtiyaz sahibi Varol KISA , Samsun ili Yakakent ilçesi ziyaretinde tanıştığı “Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma” nın çalışmalarını yerinde inceleyerek, Türkiye genelinde..

YAKAKENT “GÖNÜLKÜ PROJESİ”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem Samsun Yakakent Haberleri : İstanbul Gazetem İmtiyaz sahibi Varol KISA , Samsun ili Yakakent ilçesi ziyaretinde tanıştığı “Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma” nın çalışmalarını yerinde inceleyerek, Türkiye genelinde bu hizmetleri tanıtmak istedi. Özellikle hobi bahçeleri projesi, STK ve Derneklere verdiği önem, sahil yolu, yeni hükümet konağı projelerini çok beğenen Varol Kısa ; İstanbul Gazetem gazetesi sayfalarında Yakakent haberlerine yer verdi.

YAKAKENT GÖNÜLKÜ PROJESİ 

Doğanın önemini bilen Yakakentliler ve Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi, Yakakent Spor Kulübü ve Yakakent İmam Hatip Lisesi öğrencileri, sporcuları ve yöneticileri tarafından koordine edilen “Gönülkü Projesi” etkinlikleri fidan dikim etkinlikleri ile büyük ilgi görerek devam ediyor.

Düzenlenen fidan dikim etkinliğine, doğa sevdalısı olarak bilinen Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma‘ da katılım sağlayarak öğrencilerle birlikte fidanları toprakla buluşturdu. Gündeme dair kısa bir açıklama yapan  Başkan Hüseyin Kıyma; “Yeşil ilçemizin yarınlara miras bırakmak, Ülkemizin ormanlık sahalarını ve ağaç servetini çoğaltmak, toplumdaki ağaç ve orman sevgisi ile çevre konusundaki farkındalığın yükseltmek hedeflerine ulaşmak için öğrencilerimiz ve sporcularımızla bir araya gelerek fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Duyarlılıklarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim”. dedi.

 

İstanbul Gazetem YAKAKENT

 

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.