CHP ESENLER SOKAKLARA İNDİ, ÜTEBAY "Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ nun yalanlarını." - Ailenizin Gazetesi
banner

CHP ESENLER SOKAKLARA İNDİ, ÜTEBAY “Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ nun yalanlarını.”

CHP ESENLER SOKAKLARA İNDİ İstanbul Gazetem Esenler  / Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu’ya karşı ciddi bir mücadele içine giren CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay yayınladığı “Tevfik Göksu’nun yapmadıkları ”..

CHP ESENLER SOKAKLARA İNDİ, ÜTEBAY “Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ nun yalanlarını.”
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

CHP ESENLER SOKAKLARA İNDİ

İstanbul Gazetem Esenler  / Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu’ya karşı ciddi bir mücadele içine giren CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay yayınladığı “Tevfik Göksu’nun yapmadıkları ” videosundan sonra bugün CHP İlçe Başkanlığı olarak sokaklara indi. 

 

İstanbul Gazetem / Varol KISA

 

CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Esenler belediye Başkanı Tevfik Göksu ya hitaben yaptığı sosyal medya paylaşımında ” Mahalle mahalle ,sokak sokak , ev ev anlatacağız Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ nun yalanlarını , vaatlerini ve yapmadıklarını” dedi.

Ütebay geçen hafta yayınladığı videoda ” Göksu’ya buradan sormak istiyorum. Sen 13 yıldır Esenler’e ne yaptın?” dedikten sonra tek tek saydığı “-Adaylık sürecinde “Spor Köyü” yapacağım dediniz. Bu köy nerede? TemaPark yapacağım dediniz, Temapark nerede ? Tarihi Su Terazisi bakım onarım restorasyon çalışmaları neden yapılmadı?

-Engelliler için yapacağınıza söz verdiğiniz “Engelliler Kampüsü” nerede? Ne yaptınız 13 yıldır. Engelliler kampüsünü bırakın, Engelliler için bir tane engel kaldırmadınız.  Alternatif yollar sözleri verdiniz. Nerede bu yollar?-Yaşlılarımız önemli, Esenler’de çok sayıda yaşlılarımız var. Yaşlı Bakım Evi açacağız dediniz. Yaşlı Bakımevini neden açmadınız Sayın Göksu?

-AKPliler sarayı sever ama siz “Sivil toplum Sarayı” açacağız dediniz. Hani bu saray nerede? Bağımlı olan yurttaşlarımız için %100 Hayat Merkezi açacağız dediniz. Sayın Göksu nerede bunlar?” ve Esenler ilçemizin 16 mahallesine 16 kreş sözü verdiniz bir tanesini bile yapmadınız.  ” dedi.

 

Bugün ise CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay ilçe başkanlığı yönetim kurul üyeleri ve örgüt üyeleri ile birlikte sokaklara indi. Sosyal medyasından “” Mahalle mahalle ,sokak sokak , ev ev anlatacağız Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ nun yalanlarını , vaatlerini ve yapmadıklarını” diyerek paylaşan Ütebay Esenler sakinleri ve esnafını tek tek ziyaret etti. Halk yoğun ilgi gösterdi. Kurulan çadırda seçmene detaylı bilgiler verildi.

 

Haberin Devamı Gelecek / Varol KISA – İstanbul Gazetem Esenler

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.