CHP İBB MECLİS GRUP YÖNETİMİ SEÇİLDİ - Ailenizin Gazetesi
banner

CHP İBB MECLİS GRUP YÖNETİMİ SEÇİLDİ

GÜLSÜM POLAT ve VAROL KISA ARASINDAKİ SORUN NEDİR?  İstanbul Gazetem gazetesi uzun yıllardır İBB Meclisinden sizlere haberleri an ve an ulaştırıyor. CHP İBB Grup meclisi bizlerin bu emeklerine karşı bir..

CHP İBB MECLİS GRUP YÖNETİMİ SEÇİLDİ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

GÜLSÜM POLAT ve VAROL KISA ARASINDAKİ SORUN NEDİR? 

İstanbul Gazetem gazetesi uzun yıllardır İBB Meclisinden sizlere haberleri an ve an ulaştırıyor. CHP İBB Grup meclisi bizlerin bu emeklerine karşı bir bütçe hazırladı ve her ay bu rakamın ödemesi yapılıyordu. Gelin görün ki CHP Grup Saymanı Eyüpsultan Meclis Üyesi Gülsüm Polat bilinmeyen bir sebepten ötürü, İstanbul Gazetem merkez ofisini veya imtiyaz sahibi Varol Kısa’yı bilgilendirmeden bu ödeneği kesti. İşte Saymanlık makamının verdiği gücü böyle adaletsizce kullanan Polat yeni yönetime giremedi. Hem  de 1 OY farkla kaçırması bizlere şunu hatırlattı. İlahi adalet . Geçte olsa tecelli ediyor.

İstanbul Gazetem gazetesi her yıl İBB bir muhabir gönderen düzenli çalışan bir gazetedir. Öyle ki İmtiyaz Sahibi Varol KISA , verilen bu ödeneği asla kendisi almaz. Orada hizmet veren muhabir ekip arkadaşına verirdi. Mart ayı meclis toplantısı günü ne olduysa Polat‘ın emri ile İBB Temsilcimiz FERHAN GÜL hanım efendiye bu ödenek verilmedi. İşte bir kadının bir kadına yaptığı  maddi ve manevi şiddet böyle olsa gerekir. Eyüpsultan seçmenlerine ve CHP Genel Merkezi yetkililerine sesleniyoruz. Adaleti, düzeni bu ve buna benzer düşünce sahipleriyle mi getireceksiniz?

SAYGILARIMIZLA / İSTANBUL GAZETEM YÖNETİMİ

 

CHP İBB MECLİS GRUP YÖNETİMİ SEÇİLDİ

İşte yönetim kuruluna seçilen isimler ve aldıkları oy oranları .

TARIK BALYALI : 68
MESUT KÖSEDAĞ : 67
FİLİZ ÖZTÜRK ÇELİK : 67
FİDAN ASLAN EROĞLU : 60
HAYRETTİN ÖZBAKIR : 57
MAHİR ÇELİK : 55
NERZE ÖZYURTLU . 52

YÖNETİME GİREMEYENLER 

GÜLSÜM POLAT 51
ÜLKÜ SAKALAR . 45
MURAT ÇİRAV : 36
ORHAN ÇAKIR : 48
GENCAY ÖZCAN 46
DOĞAN TEKEL 48
İNAN GÜNEY 45

 

Yüreğinde ve mesaisinde hak hukuk adalet ve yüce Türk Milletini düşünen tüm isimlere başarılar diliyoruz. Biz İstanbul Gazetem olarak bu ve buna benzer kişilerin asla peşini bırakmayacağız. yanlışa yanlış demeye devam edeceğiz. 

İSTANBUL GAZETEM / İBB –

 

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.