KARTAL VE MALTEPE İLÇESİNDEKİ TAŞINMAZLAR ÖZELLEŞTİRİLİYOR - Ailenizin Gazetesi
banner

KARTAL VE MALTEPE İLÇESİNDEKİ TAŞINMAZLAR ÖZELLEŞTİRİLİYOR

İstanbul Gazetem Kartal ve Maltepe Haberleri, Kartal İlçesinde özelleştirilme ve Maltepe İlçesinde özelleştirilme. İstanbul Kartal ve Maltepe İlçesindeki iki taşınmaz özelleştirilecek.  İstanbul Gazetem son dakika haberleri. Sıcak Gelişmeler Kartal ve..

KARTAL VE MALTEPE İLÇESİNDEKİ TAŞINMAZLAR ÖZELLEŞTİRİLİYOR
Son Güncelleme: Whatsapp
banner
Bizi Paylaşır Mısın?

İstanbul Gazetem Kartal ve Maltepe Haberleri, Kartal İlçesinde özelleştirilme ve Maltepe İlçesinde özelleştirilme. İstanbul Kartal ve Maltepe İlçesindeki iki taşınmaz özelleştirilecek.  İstanbul Gazetem son dakika haberleri. Sıcak Gelişmeler Kartal ve Maltepe ilçesinde.

 

KARTAL VE MALTEPE İLÇESİNDEKİ TAŞINMAZLAR ÖZELLEŞTİRİLİYOR

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), İstanbul ilinde Kartal ve Maltepe İlçelerinde iki taşınmazın “satış” yöntemiyle özelleştirileceğini bildirdi.

Resmi Gazete’de yayınlandı. (ÖİB), İstanbul ilinde Kartal İlçesinde Çavuşoğlu Mahallesi’nde bulunan 26 bin 958 metrekare taşınmaz özelleştirilecek. Ayrıca Maltepe İlçesinde Bağlarbaşı Mahallesi’nde 8 bin 89 metrekarelik taşınmaz da özelleştirilecek.

  • Birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif alma, görüşme ve pazarlık usulüyle yapılacak ihaleler, teklif sahiplerinin katılımıyla gerçekleştirilecek açık arttırmayla sonuçlandırılacak.
  • İhaleye katılmak isteyenlerin 31 Mayıs 2022 tarihine kadar son tekliflerini vermeleri gerekiyor.

 

İSTANBUL GAZETEM KARTAL

İSTANBUL GAZETEM MALTEPE

VAROL KISA, GÜLSÜM POLAT’A SORUYOR.! SİZ KİMİN HAKKINI YEDİNİZ?

Bizi Paylaşır Mısın?
banner
banner

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.